Pro odběratele

Pro odběratele

Zákazníkům přináší odběr el. energie v lokální distribuční soustavě (LDS) EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o. řadu výhod.

Pro odběratele >>
Pro developery

Pro developery

Připojení pomocí Lokální distribuční soustavy je efektivní řešení pro developery a majitele areálů.

Pro developery >>
 

EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o. poskytuje developerům, majitelům realit a podnikatelských areálů efektivní řešení pro připojení k distribuční síti elektrické energie prostřednictvím lokální distribuční soustavy.

Zřízení lokální distribuční soustavy (LDS) je vhodné zejména v objektech s prostory pronajímanými více partnerům (technologických parcích, výrobních areálech, administrativních a kancelářských komplexech, bytových domech) nebo obytných komplexech s rodinnými domy či byty.

 

Hlavní výhody LDS EEIKA ŠAFRÁNEK pro developery:

  • Úspora investičních nákladů
  • Snížení administrativní náročnosti
  • Přesun odpovědnosti na EEIKA ŠAFRÁNEK

 

Lokální distribuční soustavu pro váš projekt vybudujeme „od A do Z“. V přípravné fázi pomůžeme konzultacemi možností připojení, vypracujeme projektovou dokumentaci, na vlastní náklady vybudujeme kompletní rozvody včetně trafostanice a připojíme všechny odběratele.

Ve starších objektech rekonstruujeme energetickou infrastrukturu a zajistíme podmínky pro lokální distribuci.

Proces vybudování lokální distribuční soustavy je poměrně krátký, dosavadní zkušenosti s budováním a provozem lokálních distribučních soustav nám umožňují proces budování nových LDS maximálně urychlit.

Na základě licence vydané ERÚ soustavu provozujeme a přebíráme kompletní odpovědnost za dodávku el. energie všem odběratelům. Licence pro prodej energie nám umožňuje jim zároveň energii i dodávat se všemi z toho plynoucími výhodami.

Máte-li zájem o distribuci energie ve vašem objektu, kontaktujte nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

KONTAKTUJTE NÁS

EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o.

Traťová 1, 619 00 Brno

(+420) 544 224 122

(+420) 544 224 133

eeika@eeikasafranek.cz

Copyright © 2017 EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o.